Preloader

Brazor Barbershop

BRAZOR Barbershop - це, передусім, чоловіча філософія проведення свого часу.

Перукарня для тих людей, хто цінує відмінний сервіс, серйозне відношення і піклується про свій зовнішній вигляд. Класичні стрижки, стрижки вусів і бороди, гоління небезпечною бритвою і засоби з догляду за волоссям - Ви знайдете у нас не лише це, але і розуміння та дружню атмосферу усередині закладу.

BRAZOR Barbershop задумувався як місце, де чоловік може не лише підстригтися і поголитися, але й відпочити від метушні та поспілкуватися на суто чоловічі теми за келихом віскі.

Напевно вам цікаво, чому в нас така назва. Розповімо детальніше. BRAZOR походить від суто англійських слів: RAZOR та BLADE. Ці два слова, що означають ЛЕЗО і БРИТВУ, безпосередньо відображають і підкреслюють тематику нашого закладу. Але це ще не все!

Записатися онлайн

Сертифікати

Сертифікати BRAZOR Barbershop - це прекрасна можливість подарувати Вашим друзям або знайомим відвідування барбершопа. Нові враження, дружня атмосфера – це завжди відмінний подарунок.

Сертифікат "Стрижка". Подарунковий сертифікат "Стрижка" в BRAZOR Barbershop - це можливість отримати індивідуальну чоловічу стрижку в невимушеній атмосфері чоловічого закладу.

Сертифікат "Борода". Подарунковий сертифікат "Борода" в BRAZOR Barbershop - це можливість не просто акуратно підстригти бороду, але й перетворити її на атрибут істинного джентльмена.

Кар'єра

Головне в нашій справі - це висококласні майстри, справжні професіонали своєї справи. Багато хто з них навчався за кордоном сучасній техніці чоловічих стрижок.

До нас звертаються, насамперед, за індивідуальною стрижкою. Тому для нас дуже важливо знайти "нашого" майстра, людину, яка працюватиме на одній хвилі з нами в атмосфері нашого закладу і знайде свій унікальний підхід до відвідувача. На час стрижки майстер має бути другом відвідувача, якому він повністю довіряє свій образ. Наші відвідувачі - дуже різні люди, які мають різний соціальний статус, і саме на майстра лягає уся відповідальність вгадати його бажання, правильно підказати і порадити послугу і, звичайно, зробити так, щоб він став нашим постійним відвідувачем.

Якщо Вам цікава кар'єра в дружному колективі BRAZOR Barbershop, Ви хочете поділитися своїм унікальним досвідом або дізнатися про щось нове у наших майстрів - напишіть нам: brazorbarbershop@gmail.com

Контакти

Режим роботи:

Щодня з 10.00 до 22.00

Адреса:

Київ, вул. Басейна, 19

Телефон:

+38 (096) 3778855

Написати Босу

Ми націлені на довгострокові стосунки і статус постійного Гостя, Друга, Партнера для нас украй важливий. Для того, щоб наш сервіс і стосунки стали ще краще, або якщо у Вас виникли зауваження або побажання щодо роботи Barbershop, напишіть особисто мені: