Preloader

BRAZOR Barbershop

BRAZOR Barbershop - це, передусім, чоловіча філософія проведення свого часу.

Перукарня для тих людей, хто цінує відмінний сервіс, серйозне відношення і піклується про свій зовнішній вигляд. Класичні стрижки, стрижки вусів і бороди, гоління небезпечною бритвою і засоби з догляду за волоссям - Ви знайдете у нас не лише це, але і розуміння та дружню атмосферу усередині закладу.

BRAZOR Барбершоп задумувався як місце, де чоловік може не лише підстригтися і поголитися, але й відпочити від метушні та поспілкуватися на суто чоловічі теми за келихом віскі.

Напевно вам цікаво, чому в нас така назва. Розповімо детальніше. BRAZOR походить від суто англійських слів: RAZOR та BLADE. Ці два слова, що означають ЛЕЗО і БРИТВУ, безпосередньо відображають і підкреслюють тематику нашого закладу. Але це ще не все!

Знайти нас в Києві Ви зможете за адресою вул, Басейна 19.

Послуги наших барберів

Записатися онлайн

Наші Барбери

Ivan Savchenko
Bohdan Beregovoy
Yarik Chornyi
Kirill Mavrov
Hevork Khachatrian
Anatoliy Kostyuk
Artem Bessmertnyi
Mikhail Vakarchuk
Alexander Cheberiako
Maksym Neifield
Записатися онлайн

Сертифікати BRAZOR

Барбершоп Киев

Сертифікати BRAZOR Barbershop - це прекрасна можливість подарувати Вашим друзям або знайомим відвідування барбершопа. Нові враження, дружня атмосфера – це завжди відмінний подарунок.

Сертифікат "Стрижка". Подарунковий сертифікат "Стрижка" в BRAZOR Barbershop - це можливість отримати індивідуальну чоловічу стрижку в невимушеній атмосфері чоловічого закладу.

Сертифікат "Борода". Подарунковий сертифікат "Борода" в BRAZOR Barbershop - це можливість не просто акуратно підстригти бороду, але й перетворити її на атрибут істинного джентльмена.

Кар'єра Барбера

Головне в нашій справі - це висококласні майстри, справжні професіонали своєї справи. Багато хто з них навчався за кордоном сучасній техніці чоловічих стрижок.

До нас звертаються, насамперед, за індивідуальною стрижкою. Тому для нас дуже важливо знайти "нашого" майстра, людину, яка працюватиме на одній хвилі з нами в атмосфері нашого закладу і знайде свій унікальний підхід до відвідувача. На час стрижки майстер має бути другом відвідувача, якому він повністю довіряє свій образ. Наші відвідувачі - дуже різні люди, які мають різний соціальний статус, і саме на майстра лягає уся відповідальність вгадати його бажання, правильно підказати і порадити послугу і, звичайно, зробити так, щоб він став нашим постійним відвідувачем.

Якщо Вам цікава кар'єра в дружному колективі BRAZOR Barbershop, Ви хочете поділитися своїм унікальним досвідом або дізнатися про щось нове у наших майстрів - напишіть нам: brazorbarbershop@gmail.com

Барбершоп Киев Барбершоп Киев
Барбершоп Киев Барбершоп Киев

Контакти

Режим роботи:

Щодня з 10.00 до 22.00

Адреса:

Київ, вул. Басейна, 19

Телефон:

+38 (096) 3778855

Написати Босу

Ми націлені на довгострокові стосунки і статус постійного Гостя, Друга, Партнера для нас украй важливий. Для того, щоб наш сервіс і стосунки стали ще краще, або якщо у Вас виникли зауваження або побажання щодо роботи Barbershop, напишіть особисто мені: